Клуб Спліт Львів – відпочинок, що змінює

Клуб Split - унікальний заклад у загальноєвропейському вимірі, адже поєднує в одному комплексі декілька просторів для різнопланового відпочинку. Таким чином ми задовольняємо потреби різних аудиторій гостей - однаково вимогливих до якості та спраглих до вражень.

Клуб Split - це простір, де легко знаходити однодумців та почуватися безпечно й комфортно навіть серед незнайомих гостей. У нас люблять збиратися друзі і водночас це місце для нових знайомств. Нам довіряють свої особливі святкування: дні народження, парубоцькі вечірки, святкування Нового року та інші особливі події.

Водночас ми можемо наповнити будь-який вечір навіть без особливої нагоди. Адже у клубі відбуваються унікальні заходи від дегустацій до вечірок, на які ми запрошуємо найкращих гостьових бармейстерів, діджеїв зі світовим ім’ям, талановиті музичні гурти і блискучих ведучих.

Клуб Split - це єдиний простір, де гість упродовж вечора має нагоду спробувати різні формати відпочинку за рахунок зручного розмежування частин клубу. Гості можуть насолодитися еротичною виставою у шоу-барі закладу чи скуштувати вишукані авторські страви у фьюжн-ресторані, зняти напругу у караоке-барі або провести вечір на танцполі нічного клубу, проникши у вібрації атмосфери.

Шоу-бар - найкраще місце для відпочинку чоловіків, де ми дбаємо про конфіденційність та комфорт гостей. Наші еротичні шоу - це пікантна вистава, де танцівниці клубу демонструють свою пластику та розкутість.

Караоке - місце, де можна відчути себе справжньою зіркою, заспівати улюблену пісню для друзів та усіх гостей простору. А, може, й розкрити свій вокальний талант. Тут за допомогою флеш-войсів та флеш-денсів адміністратори об’єднують між собою незнайомих гостей.

Наш ресторан - це простір, де їжа стає витвором мистецтва. Кухарі закладу дбають, щоб кожна страва викликала емоцію та випереджала гастрономічні тренди. У нас гості можуть дослідити власні смакові вподобання чи відкрити нові смаки. У ресторані ми використовуємо найновіше обладнання, якісні та свіжі продукти та інноваційну рецептуру.

Бар закладу пропонує широкий асортимент напоїв з різних куточків світу. Лінійка коктейлів поєднує в собі класичні напої, екстравагантні авторські шедеври, а подекуди й геть несподівані поєднання смаків. Барна зона обладнана найкращими технологіями, а бармейстери закладу дбають про те, щоб підібрати напій індивідуального під кожного гостя.

У нічному клубі - новому просторі Split ми створюємо умови для комфортного відпочинку різних аудиторій. Так, деякі наші гості обирають провести затишний вечір за барною стійкою, спілкуючись з друзями, а інші надають перевагу енергійному відпочинку на танцювальному майданчику. Вечірки у клубі - чудова нагода почути нових популярних за кордоном виконавців та діджеїв. Тут гість може пізнати нові музичні напрями, тренди, місце модної тусовки, де він «омолоджується».

У клубі Split ми творимо культуру відпочинку міста, розвиваємо гастрономічні й музичні вподобання наших гостей і започатковуємо тенденції у сфері відпочинку й розваг.

Трохи історії

Історія будівлі, де нині розміщено клуб, почалася з 1828 року, коли на розі пл. Міцкевича (до 1946 року Маріїнська площа) та вул. Коперника (тоді вул. Широка) з'явився будинок, що належав заможному панові Семюелю Пентеру. Саме тут було відкрито першу у Львові ощадну касу. Та до кінця 1906 року його знесли і трохи згодом на замовлення Едварда і Марії Стройновських на цьому місці побудували дім, який ми бачимо і сьогодні.

Архітектор М. Майредер працював не даремно – фасад будинку в стилі еклектики, прикрашений міфологічними скульптурами, ідеально доповнює зовнішній вид клубу. П’ятиповерховa кам’яниця на пл. Міцкевича, 6-7 на розі вул. Коперника – одна із перших багатоповерхівок Львова. Колись у приміщеннях першого поверху була відома фабрика солодощів Чеслави Шайер та цукерня з величезним (як свідчать спогади львів’ян того часу) вибором вишуканих десертів. На другому поверсі будівлі з'явився ресторан «Авеню» (власник Станіслав Боявский). З приходом нових власників (М. Ляндеса та М. Шенгольца), назву ресторану змінили на «Де ля Пе» (із фр. «мир»). Ресторан із такою назвою проіснував до 1939 року. Після чого його назвали "Люкс", та німці під час окупації вивісили тут іншу табличку – з надписом «Nur für Deutsche», що дослівно означало «лише для німців». А після закінчення війни ресторан відреставрували і назвали «Москва». Ця назва була змінена лише у 1993 році, коли нова влада повернула ресторану попередню назву – «Люкс».

У 2001 році ресторан «Люкс» перейшов у власність корпорації Casino Split Group. З цього часу і почався новий етап у існуванні легендарного закладу

 

Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club