Правила резервування та бронювання у клубі Split

У всіх залах клубу Split діють Правила резервування та бронювання.

Гості закладу мають можливість за власним бажанням зарезервувати або забронювати час та місце для відпочинку в будь-якому залі закладу, відповідно до графіку роботи кожного з залів/підрозділів.

Резервування та бронювання часу відпочинку приймаються на будь-який день в діапазоні до 14 днів, за наявності вільних місць на бажану дату та згідно з графіком роботи закладу/підрозділів.

Резервування та бронювання на поточний робочий день приймаються не пізніше 23:00.

Резервування місця для відпочинку здійснюється на безоплатній основі. Умовою для резервування є зазначення гостем конкретного часу візиту та кількості гостей, на яку необхідно зарезервувати столик. Гостям, які мають резерв, при їх візиті буде запропоновано один зі столів, вільних на момент їх прибуття (по кількості осіб, зазначених при резервуванні).

При бронюванні місця для відпочинку гості мають можливість обрати конкретний стіл для відпочинку (з наявних незаброньованих столів на бажану дату та час). Обов’язковою умовою для бронювання місця для відпочинку є внесення гостем суми передоплати, яка становить фіксовану суму мінімального замовлення* на обраний стіл або оплату за послугу входу.

* Сума мінімального замовлення може бути використана на замовлення страв, напоїв по меню, кальянів, а також позицій крейзі-меню (в деяких залах).

До моменту отримання передоплати факт бронювання вважається не підтвердженим та не дійсним. Для здійснення передоплати за бронювання надається 15 хвилин від підтвердження запиту. Якщо в термін 15 хвилин не отримано підтвердження передоплати – запит на бронювання анулюється.

Резервування столу для відпочинку гостей очікує візиту гостей протягом 15 хвилин від зазначеного часу.

Бронювання столу для відпочинку гостей очікує візиту гостей протягом 30 хвилин від зазначеного часу.

Якщо у вас змінились плани щодо візиту, або у разі запізнення просимо вас повідомити нас завчасно. У разі, якщо бронювання за бажанням гостя скасовується не менше, ніж за 1 добу до часу візиту – передоплата може бути перенесена на будь-який інший зручний для гостей день впродовж наступних 14-ти днів.