Паназіатська кухня - новітній тренд світової кулінарії

Вона об’єднує страви східних країн – від японської та китайської кухні до малайзійської, тайської, в’єтнамської. Наші страви вразять Вас не лише різноманіттям, але й майстерним поєднанням інгредієнтів різних національних делікатесів, які кулінари називають стилем ф’южн. Це суперпопулярний гастрономічний напрямок і високе мистецтво, яке вимагає від кулінара тонкого смаку та майстерності. У нашому закладі віртуозно готують омарів, лобстерів, крабів та устриці. Їх тримають у спеціальному акваріумі, розташованому просто в залі. Ви особисто можете зробити вибір і прослідкувати за процесом приготування на відкритій кухні.

Split – це не тільки дуже популярний ресторан у Львові, але й місце, де збираються прихильники високої кухні та однодумці. Кухня за склом робить всі відтінки смаку виразнішими для гостей та підвищує довіру до нашого закладу. Кулінарне мистецтво неможливо уявити без  ефектної подачі страв, яка перетворюється на мистецький ритуал та видовищний перформанс. Смак і естетика втілені тут у найменших деталях. Для подачі страв наші майстри використовують дизайнерський посуд ручної роботи з еко-матеріалів зі східних країн та Європи.

Барна карта, коктейлі та енотека

На гостей чекає найбільший у місті асортимент алкогольних напоїв, понад 60 видів віскі, колекції джину та текіли. Коктейльна карта є уособленням високої барної культури та винахідливості бармейстрів. Елітні авторські напої гармонійно доповнюються подачею в стилі «WOW effect». Якість напоїв є взірцевою. До став паназіатської кухні пасуватимуть коктейлі з розділу Asian Vision, а також підбірка саке та віскі Азії.

Барна стійка органічно розподіляє різні зони ресторанного простору. Тут зручно розташуватися та насолодитися запашним коктейлем, а при бажанні можна поспілкуватися з чуйним співрозмовником.

Енотека закладу вміщує понад 200 видів вина з різних куточків світу. Завдяки співпраці шеф-кухаря та сомельє ресторану Вам запропонують найбільш вдалу та сміливу комбінацію страви та напою.

Split Lviv – простір для активного відпочинку та романтики

Професійне світлове та звукове оснащення забезпечує органічне поєднання сучасних дизайнерських рішень та атрибутів давнини. Ми використовуємо світло і звук для зонування закладу. Кожна зона озвучується індивідуально. Це дозволяє регулювати гучність для створення комфортних умови спілкування і водночас розкрити красу музичних композицій, які лунатимуть.

У ресторані клубу Split Lviv працює унікальна медійна система, створена спеціально для нашого закладу. Це 11 плазмових екранів у залі, за допомогою яких гості можуть:

  • дивитися як готують страви
  • дізнаватися про новини та події нашого ресторану
  • спостерігати за трансляцією різноманітних подій 
  • бачити, що відбувається у різних зонах клубу.


 Новий ресторан клубу Split Lviv – ідеальне місце для святкування весілля, дня народження, ювілею, корпоративу, проведення конференції тощо. На відвідувачів щоденно чекає ресторан Львів в центрі міста з мальовничими краєвидами, незабутня атмосфера закладу та витончені смаки елітних страв! Зал дозволяє святкувати такі масштабні події та навіть більше. Ми запропонуємо декілька варіантів планування простору індивідуально під Ваш захід, враховуючи світлові та звукові рішення, оформлення і навіть кліматичний контроль. Медійна система може використовуватись для трансляції інформації та візуального контенту про подію.

Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club